-14%

Vox EBB 2110 IX XL

13.490,00 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345581 Категории: ,

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Моќност: 2,6 kW, Волумен: 65 л
Механички тајмер и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.