-11%

Bosch PKF645B17E

16.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на плоча стаклокерамичка плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (kW) 1,2kW / 2,0kW / 1,2kW / 2,2kW
Приклучна моќ (kW) 6,6
Димензии (Ш х В х Д), мм 575 x 51 x 505
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 47 x 490
Боја сива
Дополнителни функции 4 HighSpeed полиња
17 нивоа на моќност
Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
Индикатор за вклучување
Заштита за децата-сигурносна брава
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.