Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1260 ден месечно.

Vox IKK 3400F

21.490 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604974 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 181 л
Боја: Бела
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 68 л
Внатрешност на фрижидерот: 4 сталажи -полици, 4 полици со врати, 1 фиока
Сад за јајца: Да
Сад за лед: Да
Капацитет на замрзнување: 4.50
Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки
Годишно потрошена енергија (kWh): 269
Климатска класа: ST / N
Нето капацитет на уредот: 249 л
Ниво на бучава: 38 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: Static
Систем за одмрзнување: Автоматски / Прирачник
Сретство за ладење: R600a
Прекинувач за брзо замрзнување: Да
Висина на фрижидерот: 1770 мм
Длабочина на фрижидерот: 545 мм
Ширина на фрижидерот: 540 мм
Нето тежина: 51 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 105
Вкупна тежина: 55 кг
Израмнувачки нозе: Да

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.