-25%

Beko HDCG 32220 FX

5.990,00 ден

Вградена плотна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

 

 

Тип Независна плотна на плин
Моќност на ринглата/зоната за готвење 1 2900 W
Моќност на ринглата/зоната за готвење 2 1000 W
Димензии (Ш х В х Д), мм 270 x 510 x 75
Тежина, КГ 4
Боја Металик
Дополнителни функции Заштита од истекување на плин
Нерѓосувачки челик
2 Грејни зони
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Beko

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.