Vox EBI 200 DB

9.990,00 ден

Вградна плотна – електрична

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649640 Категории: ,

Опис

Вградна плотна – електрична
Број на рингли: 2
Боја: Црна
Рингла 1 индукциона, 160 mm, 1400/1800 W
Рингла 2  индукциона, 200 mm, 2100/2500 W
Вкупна моќност: 3.6 kW
Зголемена работна сила
Бруто тежина: 6.2 кг
Индикатор за загреана рингла
Димензии (ШxВxД): 580 x 40 x 510 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.