Vox EBX 400 EIX

6.990,00 ден

Вградна плотна – електрична

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731513 Категории: ,

Опис

Вградна плотна – електрична
Број на рингли: 4
Боја: сива (Inox)
Рингла 1 eлектрична, 145 mm, 1000 W
Рингла 2  eлектрична, 180 mm, 2000 W
Рингла 3 eлектрична 180мм,1500 ватна
Рингла 4 Експрес плоча 180 mm, 2000 W
Вкупна моќност: 6 kW
Бруто тежина: 10.25 кг
Индикатор за загреана рингла
Гратис кабел
Димензии (ШxВxД): 580 x 40 x 510 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.