-8%

Vox EBX 200 EIX

4.790,00 ден

Вградна плотна – електрична

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731537 Категории: ,

Опис

Вградна плотна – електрична
Број на рингли: 2
Електрична, 145 mm, 1000 W
Eкспресна eлектрична, 180 mm, 2000 W
Вкупна моќност: 3,5 kW
Индикатор за загреана рингла
Гратис кабел
Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 290 x 42,5 x 510 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.