-6%

Gorenje ECT41SC

12.990,00 ден

Стаклокерамичка плоча

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782346118 Категории: ,

Опис

Тип на плоча стаклокерамичка плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (W) 2300/1200/1200/1800
Приклучна моќ (kW) 6,5
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 54 x 520
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 70 x 490
Боја црна
Дополнителни функции StayWarm – одржување на топлина
Индикатор за вклучување
Заклучување за заштита од деца
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.