-12%

Gorenje ECT648ORAB

21.590,00 ден

Стаклокерамичка плоча

Нема залиха

SKU: 3838782120916 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на плоча стаклокерамичка плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 4 Hi-light грејни места
Моќност на зоните на готвење (W) 3000 / 1200 / 1200 / 2400
Приклучна моќ (kW) 6,9
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 54 x 520
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 50 x 490
Боја црна
Дополнителни функции StayWarm – одржување на топлина
FishZone-идеална за големи садови
Hi-light грејач со PowerZone функција
Индикатор за вклучување
Child lock сигурносно заклучување
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.