-18%

Gorenje BO6717E03X

13.790,00 ден

вградна рерна

Нема залиха

SKU: 3838782477089 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Максимална температура на рерната 300°C
Максимална површина на тавата за печење 1360 cm2
Регулирање на температурата Механичко управување
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 х 595 х 564
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 590 х 550
Тежина, КГ 29,1
Боја инкос
Дополнителни функции
Динамичко ладење на фурната – DC
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Push pull копчиња
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.