-16%

Gorenje ECT641BSC

10.690,00 ден

Стаклокерамичка плоча

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782108259 Категории: ,

Опис

Тип на плоча стаклокерамичка плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 4 Hi-light грејни места
Моќност на зоните на готвење (W) 3300 / 1200 / 1200 / 2400
Приклучна моќ (kW) 6,5
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 54 x 520
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 70 x 490
Боја црна
Дополнителни функции StayWarm – одржување на топлина
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Индикатор за вклучување
Child lock сигурносно заклучување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.