-17%

Gorenje IT646ORAW

29.990,00 ден

Индукциска плоча

Нема залиха

SKU: 3838782165511 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на плоча Индукциска стаклокерамичка плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (W) 2100 / 3000 W
Приклучна моќ (W) 7360 W
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 54 x 520
Боја Бела
Дополнителни функции Овална индукциска грејна површина
Тајмер
SmartControl
StayWarm – одржување на топлина
Меко топење
Тајмер за варење јајца (EggTimer)
Персонализирани подесувања
Откривање на сад
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.