-12%

Bosch HBF113BS1

21.990,00 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа A
Максимална температура на рерната 275 °C
Волумен на рерната 66 l
Регулирање на температурата Механичко управување
Вентилатор Да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 594 x 548
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 x 575 x 550
Тежина, КГ 32,5
Боја Инокс
Дополнителни функции 3D циркулација на топол воздух
Долно загревање-прикладно за допекување од долната страна
Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчиња месо (grill)
Скара со голема површина-прикладно за голема количина на храна
Вентилатор за ладење по потреба
Заштита на вклучување на рерната од деца
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.