-15%

Аспиратор Gorenje TH60E3B

5.490,00 ден

аспиратор

Нема залиха

SKU: 3838782388422 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат Аспиратор – самостоен
Начин на работа Издувно и проточно
Управување Преклопник
Енергетска класа C
Јачина на моторот 108 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање 350 m³/h
Годишна потрошувачка на енергија 48,4 kWh
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 170 x 306
Бучност dB 67
Тежина, КГ 6,8
Боја Црна
Дополнителни функции Алуминиумски филтер со полиуретанска пена
Асинхрон мотор со кондензатор
Јаглен филтер
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.