Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Gorenje HD213GG

1.390 ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782081750 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Фен
Приклучна моќ: 2100 W
Материјал на куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за економична употреба и долготрајност
Филтер кој се отстранува: Да
Moжност за закачување: Да
Заштита од прегревање: Да
Копче за ладен воздух: Да
Дополнителна нега со јонизатор: Да
Должина на приклучен кабел: 1.8 m

Дополнителни информации

Moќност

2100W

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.