-16%

Vox HT 8889

1.590,00 ден

Фен за коса

 

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Моќност, W 1800
Број на брзини 2
Cool shot да
Заштита од прегревање да
Боја Бела
Додатоци Kука за монтирање
Дифузор за навивање
Tенок концентратор на вентилаторот
Голем проток на воздух за брзо сушење
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

одбери

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.