-13%

Vox HT 1039

690,00 ден

Фен за коса

 

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606367 Категорија: Ознака:

Опис

Моќност, W 1200
Заштита од прегревање да
Cool shot да
Должина на кабел (m) 1,8
Боја Бела
Додатоци Kука за монтирање
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

1200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.