Vox HT 9920R

ден

Фен

Не е на залиха

SKU: 8606019602765 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Професионален фен
Моќност: 2200 W
2 брзини, 3 температури
Дување на ладен воздух
Отстранлива задна решетка
Гумен материјал: додатна заштита од паѓање, елегантен дизајн
AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.