-13%

Vox HT 8920

1.290,00 ден

Фен

Нема залиха

SKU: 8606019602758 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Професионален фен
Моќност: 2200 W
2 брзини, 3 температури
Дување на ладен воздух
Должина на кабел: 3 м
Отстранлива задна решетка
Додатна заштита од паѓање, елегантен дизајн
AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.