Vox HT 8882

690,00 ден

Фен

Нема залиха

SKU: 8606019603533 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2200 W
2 брзини, 3 температури
Должина на кабел: 2 м
DS motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување
Дување на ладен воздух
Боја: црна
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.