-17%

Vox HT 776

490,00 ден

Фен

Нема залиха

SKU: 8606019600822 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1000 W
Брзини – 2
Температури – 2
Должина на кабел – 1.8 м
Преостанати користи – Преклопувачка рачка, заштита од прегревање на моторот, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.