-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 8831

690 ден

Фен

Не е на залиха

SKU: 8606019600815 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1400 W
Cool shot
Брзини – 2
Температури – 3
Должина на кабел – 1.8 м
Отстранлива задна решетка
Преостанати користи – Soft Feel рачка, заштита од паѓање
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.