-22%

Vox HT 9955U

690,00 ден

Фен

Нема залиха

SKU: 8606019602772 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1400 W
2 брзини, 2 температури
Отстранлива задна решетка
Soft feel рачка, заштита од паѓање
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.