-13%

Hair Dryer Philips BHD351/10

1.990,00 ден

Фен за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103961987 Категорија:

Опис

Моќност, W 2100
Карактеристики јонска грижа за коса, закачалка за складирање, функција за ладен воздух, ThermoProtect
Брзини 6
Должина на кабел, м 1.8
Тежина, кг 0.79
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 200 x 350 x 100
Боја темно сива
Гаранција 24

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.