-14%

Hair Dryer Philips BHD340/10

1.890,00 ден

Фен за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103959557 Категорија:

Опис

 

Моќност, W 2100
Карактеристики закачалка за складирање, функција за ладен воздух, Thermo Protect
Брзини 6
Должина на кабел, м 1.8
Тежина, кг 0.52
Димензии (Ш x В x Д) 500 x 500 x 28
Боја лилава
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.