-16%

Vox HT 3023

1.590,00 ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602802 Категорија:

Опис

Моќност: 1600 W
2 брзини, 2 температури
Должина на кабел: 1.8 м
Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување
Отстранлива задна решетка
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.