-38%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 3072

490 ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602796 Категорија:

Опис

Моќност: 1000 W
2 брзини, 2 температури
Должина на кабел: 1.8 м
Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.