-12%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK8009

1.490 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602888 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од не’рѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Стакло
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
LED осветлување околу греачот
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.