-30%

Vox WK8009

1.190,00 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602888 Категорија: Ознака:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од не’рѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Стакло
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
LED осветлување околу греачот
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.