-30%

Vox SM100GM

1.190,00 ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600150 Категорија: Ознака:

Опис

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 сендвичи
Светлосни сигнали
Изолирани топлотни рачки
Простор за чување на каблите
Автоматска контрола на температурата
Димензии: 20.8 x 26.6 x 8.3 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.