Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 910 ден месечно.

WM 1070 SYTD

15.490 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604646 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Aqua-logic систем, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути), сигурносно заклучување
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Копче за температура, копче за прилагодување на брзина на вртење, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање, систем за препознавање на грешки
Електронски систем за контрола на работа
Волумен на барабанот: 45 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија при циклус: 1.165 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 76 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.