WM 1410 YT1D

21.990,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019604745 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 10 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Aqua-logic систем, голем дисплеј, сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Копче за прилагодување на температурата, копче за брзина на вртежите, копче за старт/пауза,
антиалергиска програма, заклучување од деца
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање, систем за препознавање на грешки, индикатор за преостанато време
Електронски систем за контрола на работа
Волумен на барабанот: 62 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус: 1.703 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

10 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.