Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 970 ден месечно.

Vox WM 1080 SYTD

16.490 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604691 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Електронски контролен систем
Копче за температура, копче за одложен старт, копче за брзина на вртежи
Сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Aqua-logic систем, Unbalance контролен систем
Потрошувачка на енергија по циклус: 1.124 kWh
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 54 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.