-23%

Vox WK1708

990,00 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602857 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Двоен ИНОКС – надвор и внатре
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли ѕид, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.