Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK4701

1.190 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602864 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Материјал на изработка – Двоен ИНОКС – надвор и внатре
Автоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Ротација – 360 степени
Скриен греач од не’рѓосувачки челик
Дупли ѕид, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.