Vox WK 1704

990,00 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603854 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Материјал на изработка – Стакло
Скриен греач – Дополнителна заштита против варовник
LED светло околу греачот
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.