Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK4401

1.290 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603847 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Материјал на изработка – Не’рѓосувачки челик
Скриен греач – Дополнителна заштита против варовник
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.