Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK 1917 M

990 ден

Електричен бокал за вода

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2200 W
Капацитет: 1 л
Материјал на изработка: пластика
Скриен греач од не’рѓосувачки челик
Простор за чување на каблите
Aвтоматско исклучување ако бокалот се отстрани од базата, дупли ѕид, приказ на искористеност од двете страни, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.