-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK1308

1.090 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731827 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Приказ на искористеноста на садот од двете страни
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Материјал на изработка – Пластика
Ротација – 360 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.