-18%

Vox WK1208

890,00 ден

Електричен бокал за вода

Нема залиха

SKU: 8606019601393 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Материјал на изработка – Пластика
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.