Vox WK1711

990,00 ден

Електричен бокал за вода

Не е на залиха

SKU: 8606019600211 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1630 W
Капацитет – 1 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Стакло
Ротација – 360 степени
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли ѕид, приказ на искористеноста на садот од двете страни, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.