-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WF2081M

1.590 ден

Уред за вафли

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Уред за вафли
Моќност – 1000 W
Димензии на плочата – 23 cm x 17 cm
Изолирана топлотна дршка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Термостат – подесување на температурата
Максимална температура – 220 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.