-22%

Vox WF258

1.390,00 ден

Уред за вафли

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602635 Категорија: Ознака:

Опис

Уред за вафли
Моќност – 700 W
Изолирана топлотна рачка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
Термостат
Максимална температура – 220 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.