Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WF258

1.590 ден

Уред за вафли

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Уред за вафли
Моќност – 700 W
Изолирана топлотна рачка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
Термостат
Максимална температура – 220 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.