Vox BBM 1345

7.790,00 ден

Мини пекач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 600 W
Број на програми: 12
Големина на калапот: 700-900 г
LCD/LED дисплеј
Ја задржува топлината 60 мин. после завршување на програмата
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија (15 мин.)
Одложен старт, прилагодлива контрола на печење, нелеплив отстранлив тефлонски сад
Додатоци: кука, чаша за мерење, лажица за мерење
Tранспарентно стакло, можност за правење на џем
Димензии: 35.8 x 28 x 28.7 см
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.