-12%

Gorenje BM1600WG

6.490,00 ден

Апарат за печење леб

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Апарат за печење леб
Моќност на грејачот 850 W
Садови за готвење со нелеплива облога
2 спатули
Спатула со нелеплив слој
ЛЦД дисплеј
Сад за мерење
Лажичка за дозирање
Автоматска подготовка на тесто
Програма за џем
Програма за јогурт
Програма за леб без глутен
Програма за растење на тестото
Контролно стакло
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење
Продолжено печење и по прекин на електрична енергија
CrustChoice
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

550W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.