-18%

Gorenje BM1600WG

6.490,00 ден

Апарат за печење леб

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942136078 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на апарат Апарат за печење леб
Моќност, W 850
Додатоци Садови за готвење со нелеплива облога
2 спатули
Спатула со нелеплив слој
Сад за мерење
Лажичка за дозирање
Сад за печење леб
Програми
16 oднапред дефинирани програми
Брза програма
Програма за џем
Програма за јогурт
Програма за леб без глутен
Програма за растење на тестото
CrustChoice (избор на степен на печење на кора)
Дополнителни информации Големини на векна: 3
Избор на големина на векната: 1.125 – 1.600 g
Одложување на печење до 15 часа
ЛЦД дисплеј
Контролно стакло
Одржување на топлина на веќе приготвен леб
Продолжено печење и по прекин на електрична енергија
Гумени ногарки за стабилност
Димензии (Ш х В х Д), mm 410 x 307 x 268
Тежина, kg 7.2
Гаранција 24 месеци
Документи Упатство за употреба

 

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

850W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.