-8%

Gorenje BM1400E

7.790,00 ден

Апарат за печење леб

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942671241 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на апарат Апарат за печење леб
Моќност, W 815
Додатоци Сад за мерење
Книга со рецепти
Лажичка за дозирање
Програми
12 oднапред дефинирани програми
Дополнителни информации Избор на големина на векната: 1000 – 1400 g
Одложен старт
LCD/LED дисплеј
Контролно стакло
Одржување на топлина на веќе приготвен леб
Гумени ногарки за стабилност
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија
Димензии (Ш х В х Д), mm 400 x 270 x 305
Тежина, kg 8.8
Гаранција 24 месеци
Документи Упатство за употреба

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

815 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.