-13%

Gorenje BM1210BK

6.290,00 ден

Апарат за печење леб

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782326622 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на апарат Апарат за печење леб
Моќност, W 800
Додатоци Сад за мерење
Книга со рецепти
Лажичка за дозирање
Програми
12 oднапред дефинирани програми
Дополнителни информации Избор на големина на векната: 900 – 1200 g
Одложен старт
LCD/LED дисплеј
Контролно стакло
Одржување на топлина на веќе приготвен леб
Гумени ногарки за стабилност
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија
Димензии (Ш х В х Д), mm 262 x 278 x 425
Тежина, kg 8.8
Гаранција 24 месеци
Документи Упатство за употреба

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.