Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox PK611

1.890 ден

Уред за палачинки

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Уред за палачинки
Моќност – 1000 W
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.