-21%

Vox BBM 4406

6.790,00 ден

Апарат за печење леб

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605360 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на апарат Апарат за печење леб
Моќност, W 600
Додатоци чаша за мерење
лажица за мерење
Сад за печење леб
Програми
12 oднапред дефинирани програми
Дополнителни информации Избор на големина на векната: 700 – 900 g
Одложен старт
LCD/LED дисплеј
Контролно стакло
Одржување на топлина на веќе приготвен леб до 60 минути
Гумени ногарки за стабилност
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија (15 мин.)
Димензии (Ш х В х Д), mm 358 x 280 x 287
Тежина, kg 5.5
Гаранција 25 месеци
Документи Упатство за употреба

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.