-27%

Vox SJ 479

6.290,00 ден

Соковник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606190 Категорија:

Опис

Моќност: 200 W
Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
Капацитет на садот за сок: 600 мл
Тајната на ладното цедење е во „жлебот“, кој темелно ги дроби овошјето и зеленчукот, а со тоа не создава триење и високи температури. На овој начин се овозможува максимално искористување на витамини, минерали, влакна и ензими!
Четка за чистење и нож за сечење јаболка
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
Иновативен систем на ладно цедење
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

200 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.