-11%

Vox CES3001

790,00 ден

Цедилка

Нема залиха

SKU: 8606019602611 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Соковник
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (Ш x В x Д): 21.8 x 19.7 x 14.1 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.